Murphy: Liverpooli duhet të nënshkruajë me këtë sulmues Murphy: Liverpooli duhet të nënshkruajë me këtë sulmues
Liverpooli duhet të nënshkruajë me sulmuesin e Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang. Kështu mendon ish-lojtari i “The Reds”, Danny Murphy, përcjell Sovrani.info “Duhet të shpenzoni një... Murphy: Liverpooli duhet të nënshkruajë me këtë sulmues

Liverpooli duhet të nënshkruajë me sulmuesin e Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang.

Kështu mendon ish-lojtari i “The Reds”, Danny Murphy, përcjell Sovrani.info

“Duhet të shpenzoni një shumë parash në një sulmues të klasit, siç është Aubameyang’’, tha Murphy.

“Jurgen Klopp është një trajner i zgjuar dhe e njeh mirë sulmuesin nga Gaboni”.

“Do të doja që ky transfer të ndodhte, sepse mendoj se ai do të shënonte 20 gola në sezon dhe do të bënte një ndryshim të madh’’, përfundoi Murphy. /Sovrani.info