Mustafi e Ronaldo në mesin e lojtarëve më të dobët të javës së 26’të Mustafi e Ronaldo në mesin e lojtarëve më të dobët të javës së 26’të
Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve pas xhiros së 26’të në Spanjë Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi e ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo janë... Mustafi e Ronaldo në mesin e lojtarëve më të dobët të javës së 26’të

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve pas xhiros së 26’të në Spanjë

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi e ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo janë në mesin e lojtarëve më të dobët të javës së 26’të në La Liga.

Cristiano Ronaldo duket se ka filluar t’i humbas vlerat e tij, këtë e tregon më së miri edhe zgjedhja e tij në mesin e më të dobëtëve në La Liga. Ky është nja lajm jo i mirë për ‘Los Blancos’, që kanë nevojë më shumë se kurrë për Ronaldon e dikurshëm.

Humbja 1:0 nga Atletico Madridi dhe paraqitja jo e mirë në derbi, ka bërë që ekipi i dështakëve të dominohet nga lojtarët e Realit.