Napoli – Arsenal, Koulibaly lëshon këtë mesazh rreth ndeshjes Napoli – Arsenal, Koulibaly lëshon këtë mesazh rreth ndeshjes
Në faqen zyrtare të tij Twitter, Kalidou Koulibaly ka ndarë mendimet e tij mbi shortin e Europa League, transmeton Sovrani.info. Skuadra e tij, Napoli, do... Napoli – Arsenal, Koulibaly lëshon këtë mesazh rreth ndeshjes

Në faqen zyrtare të tij Twitter, Kalidou Koulibaly ka ndarë mendimet e tij mbi shortin e Europa League, transmeton Sovrani.info.

Skuadra e tij, Napoli, do të përballet me Arsenalin në çerekfinale dhe ndeshja e parë do të luhet katër javë nga tani.

Duke cituar llogarinë zyrtare të Europa League, mbrojtësi shkroi: “Shumë emocionuese”, duke i lënë tifozët të dinë se ai është i gatshëm për sfidën. /Sovrani.info/