Ndeshjet e mbetura për Napolin dhe Juventus – cila e ka rrugëtimin më të vështirë Ndeshjet e mbetura për Napolin dhe Juventus – cila e ka rrugëtimin më të vështirë
Ndeshja e sotme ka sjellur një praptim të pozicioneve në tabelë, ku Napoli tashmë gjendet vetëm 1 pikë prapa, ndonëse shumë fansa po shtrojnë... Ndeshjet e mbetura për Napolin dhe Juventus – cila e ka rrugëtimin më të vështirë

Ndeshja e sotme ka sjellur një praptim të pozicioneve në tabelë, ku Napoli tashmë gjendet vetëm 1 pikë prapa, ndonëse shumë fansa po shtrojnë pyetjen: çfarë do ndodhte sikur Milik të shënonte golin ndaj Milan?

Pra, të dyja palët kanë nga 4 ndeshje të mbetura deri në fund të sezonit. Por kush e ka më të vështirë? Mësojeni:

nape

Napoli do ketë 3 ndeshje jashtë, porse sonte u provua që Napoli nuk e ka të vështirë të luaj si mysafir, ndonëse ndeshja ndaj Fiorentinës pritet të jetë problematike. Torino në anën tjetër mund të marrë hak për vëllezërit e qytetit, kurse Sampdoria duket totalisht jashtë formës.

Juvensut ka dy ndeshje jashtë dhe dy brenda, porse ndeshjet janë disi më të vështira pasi luhet ndaj Interit dhe Romës jashtë shtëpisë, shkruan Sovrani.info. /Sovrani.info