Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar imazhe të reja në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic. Siç duke Dafi është në përgatitje të videoklipit të ri, që do...

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar imazhe të reja në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

Siç duke Dafi është në përgatitje të videoklipit të ri, që do ta publikoi së shpejti.

Ajo në fotot e postuara shihet me flokë të shkurtër dhe veshur me trenerka.

Unë do të bëja gjithçka për ty …’, ka shkruar Dafina në foto.

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj. Për nga komentet pozitive kishte edhe disa qesharake.

Një ndjekës i ka shkruar: ‘ A i ke krejt gishtat e kames’?.

Dafina ia ka kthyer: ‘Veç t’mesit se kom’.

Ndryshe, projekti që Dafina do publikoi mban titullin ‘La Reina‘.