Modelja Morena Taraku sot ka pranuar një mesazh që si ka shkuar në mendje që do t’i vinte ndonjëherë. Në të i është parashtruar...

Modelja Morena Taraku sot ka pranuar një mesazh që si ka shkuar në mendje që do t’i vinte ndonjëherë.

Në të i është parashtruar një pyetje e çuditshme në të cilën dikush nga ndjekësit  i ka thënë se nuk e di se kush është ajo, shkruan lajmi.net

E Morenës duket se nuk i ka pëlqyer ky reagim pasi me injorancë e ka publikuar një Instastory përkrah të cilit ka shkruar: Diçka që nuk shifet.

Me këtë ajo ka dashur t’ua rikujtojë të gjithve se është shumë e njohur dhe se të gjithë e dinë kush është Morena.

Faktikisht kjo gjë është e vërtetë pasi emrin e saj në media e shohim shpesh për provokimet që bë, qoftë ato nga blerjet e shtrenjta apo edhe nga ato ku reklamon të pasmet./Lajmi.net/