Ndodhë edhe kjo: Ylli i Chelseat me emër të shkruar gabimisht në fanelë Ndodhë edhe kjo: Ylli i Chelseat me emër të shkruar gabimisht në fanelë
Jorginho ka mbetur me fytyrën e kuqe pasi tifozët e Chelseat janë parë duke qeshur derisa emri i tij ka qenë i shkruar gabimisht... Ndodhë edhe kjo: Ylli i Chelseat me emër të shkruar gabimisht në fanelë

Jorginho ka mbetur me fytyrën e kuqe pasi tifozët e Chelseat janë parë duke qeshur derisa emri i tij ka qenë i shkruar gabimisht në fanellën e tij, transmeton Sovrani.info.

Tifozët e Blues janë grumbulluar në Twitter për t’i bërë thirrje klubit të tyre për shqiptimin e emrit të mesfushorit italian të gabuar për përplasjen e tyre të Superkupës me Liverpoolin.

Fotografitë në internet tregojnë se emri i tij është shprehur si J Jorghino ’në vend të Jorginho – dhe gabimi i sikletshëm ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale.

/Sovrani.info/

Jorginho Mocked By Chelsea Fans After His Name Is Spelled ‘Jorghino’ On His Shirt