Më në fund vijnë lajme shumë të mira për Gattuson Më në fund vijnë lajme shumë të mira për Gattuson
Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka pasur një javë të vështirë për t’u përballur me lëndimet e shumta si Mattia Caldara, Alessio Romagnoli dhe... Më në fund vijnë lajme shumë të mira për Gattuson

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka pasur një javë të vështirë për t’u përballur me lëndimet e shumta si Mattia Caldara, Alessio Romagnoli dhe Mateo Musacchio, tre mbrojtësit e parë të Rossonerëve, transmeton Sovrani.info.

Sidoqoftë, gjërat duken të jenë në anën e Milanos; me Gattuson duke pritur që Romagnoli të kthehet në kohë për ndeshjen midis Milanit dhe Fiorentinës më 22 dhjetor. Rimëkëmbja e Musacchio pritet të marrë disa ditë më shumëë, por gjërat duken të jenë në rritje për Milanin./Sovrani.info/