Në ndejën e organizuar për Zërin, Elita Rudi u duk kështu Në ndejën e organizuar për Zërin, Elita Rudi u duk kështu
Sot në Pejë i kanë organizuar një festë voglushit Zëri. Një muaj më parë, Elita Rudi dhe Gjiko fituan epitetin prind, shkruan lajmi.net. Moderatorja... Në ndejën e organizuar për Zërin, Elita Rudi u duk kështu

Sot në Pejë i kanë organizuar një festë voglushit Zëri.

Një muaj më parë, Elita Rudi dhe Gjiko fituan epitetin prind, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe reperi kanë vendosur që me rastin e ardhjes në jetë të djalit, t’i organizojnë një festë madhështore.

Në rrjete sociale tashmë janë publikuar pamjet nga kjo festë, e në një fotografi shihet Elita me djalin në duar, ndërsa prapa saj po qëndronte nëna e Gjikos.

Ndërsa Elita i ka publikuar para pak minutash disa foto me të cilat ka treguar se si është rregulluar.

“Natën e mirë😘”, ka shkruar moderatorja pranë fotove.

View this post on Instagram

Natën e mirë😘

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on