Në përvjetor të martesës, Yllka Kuqi publikon një imazh të rrallë nga dasma Në përvjetor të martesës, Yllka Kuqi publikon një imazh të rrallë nga dasma
Sot është një ditë e rëndësishme për këngëtaren Yllka Kuqi. Kjo pasi ajo dhe burri i saj festojnë përvjetorin e 7-të të martesës, shkruan... Në përvjetor të martesës, Yllka Kuqi publikon një imazh të rrallë nga dasma

Sot është një ditë e rëndësishme për këngëtaren Yllka Kuqi.

Kjo pasi ajo dhe burri i saj festojnë përvjetorin e 7-të të martesës, shkruan lajmi.net

Një imazh të rrallë nga dasma ishte Yllka ajo e cila e ndau me ndjekësit në Instagram. Në foton e postuar ajo shihet me mikrofon në dorë duke kënduar pranë bashkëshortit.

Pranë fotos këngëtarja e ka shkruar datën e rëndësishme dhe e ka vënë një zemër, pa ndonjë dedikim emocional.

View this post on Instagram

16.09.2011 ❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on