Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është e gatshme që të negociojë me Barcelonën për një shkëmbim lojtarësh. Sipas RAC1, bëhet fjalë për sulmuesit Ousmane Dembele...

Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është e gatshme që të negociojë me Barcelonën për një shkëmbim lojtarësh.

Sipas RAC1, bëhet fjalë për sulmuesit Ousmane Dembele dhe Neymar, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Edhe më parë është raportuar se ylli brazilian do të kthehet në Camp Nou. Ndërsa nëse arrihet ndonjë marrëveshje midis dy skuadrave, atëherë do t’i mundësohej Dembeles që të kthehet në vendlindjen e tij.