Ngjason me emojin me zemra në sy! Arbana Osmani duket më e lumtur se asnjëherë më parë Ngjason me emojin me zemra në sy! Arbana Osmani duket më e lumtur se asnjëherë më parë
Jemi mësuar të na shfaqet gjithmonë në ekranet tona e veshur me fustane elegante, por rrallë kemi mundësinë ta shohim të veshur në këtë mënyrë.... Ngjason me emojin me zemra në sy! Arbana Osmani duket më e lumtur se asnjëherë më parë

Jemi mësuar të na shfaqet gjithmonë në ekranet tona e veshur me fustane elegante, por rrallë kemi mundësinë ta shohim të veshur në këtë mënyrë.

Arbana Osmani rrezaton energji pozitive dhe dashuri edhe përmes një Insta Story që ajo ka pubikuar në mëngjes, shkruan Sovrani.info

E veshur me një xhamper rozë dhe xhinse, ku na zbuloi edhe pak pjesën e barkut, Arbana duket jashtëzakonisht e lumtur dhe përplot energji.

Prezantuesja po ngjason shumë me një figurë emocionesh (emoji) si ky😍

arbanaosmaniemolji

A nuk iu duken të njejta?

Si duket, lidhja e re e ka rigjeneruar të tërën Arbanën, dhe kjo po vërehet nga largë. /Sovrani.info/