Nis shitja e fanellave të reja të kombëtares, ja sa kushtojnë Nis shitja e fanellave të reja të kombëtares, ja sa kushtojnë
Duke nisur nga sot të gjithë fitozët e kombëtares mund të blejnë online fanellën e re të kombëtares të prodhuar nga kompania “Macron” që... Nis shitja e fanellave të reja të kombëtares, ja sa kushtojnë

Duke nisur nga sot të gjithë fitozët e kombëtares mund të blejnë online fanellën e re të kombëtares të prodhuar nga kompania “Macron” që është prezantuar pak ditë më parë. Ky është lajmi i fundit që ka publikuar FSHF në faqene saj zyrtare. Çmimi i fanellës së re të kombëtares kushton 50-70 euro.

Nisur nga suksesi i madh prezantimit të bluzes se re te Kombetares, modelit “Triumf” e cila do te jete nje prodhim i limituar dhe i dedikuar vetem per ndeshjet e Kampionatit Europian Euro 2016 dhe duke pare kerkesen e madhe te tifozeve per te patur sa me pare keto bluza, FSHF vendosi filloje shitjet e saj perpara afatit te planifikuar.

Me sakte, behet fjale per nje process “para-shitje” ku bleresit do t’I marrin ne dorezim bluzat ne javen e pare te muajit Prill.

Kjo bluze vjen menjehere ne treg me nje oferte lancimi ku cmimi i bluzes do te perfshije falas edhe koston e dergeses se saj ne çdo vend ku tifozet tane te shumte ndodhen. Kjo do te jete nje oferte e kufizuar ne kohe dhe ne numer, nga e cila do te perfitojne peseqind personat e pare qe do te blejne Triumfin. Klubit tonë si pjesë e “paketës” së tyre.

Se bashku me modelin e ri, risia e ketij modeli eshte se ai do te ofrohet edhe ne prerje femerore dhe per masat per femije ose “Junior” sic njihen ndryshe. Se shpejti, do te kemi mjaft te reja te tjera te cilat do te pasurojne buqeten e produkete unikale te linjes se re Kuqezi-thuhet në lajmin e FSHF.