Një tjetër aksident trafiku në Prishtinë, tre persona të lënduar Një tjetër aksident trafiku në Prishtinë, tre persona të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku janë përfshirë tri vetura Aksidenti në mes tri veturave ka ndodhur rreth orës... Një tjetër aksident trafiku në Prishtinë, tre persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku janë përfshirë tri vetura
Aksidenti në mes tri veturave ka ndodhur rreth orës 15:30, ndërkaq si pasojë janë lënduar tre persona.

Lajmin për Express e ka konfirmuar edhe Zyra për Informim nga Policia e Kosovës.

“Aksidenti ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, në ora 15:30, kanë qenë të përfshira tri vetura dhe lëndime kanë pësuar tre persona”, e konfirmon policia.