Njëri më i mirë se tjetri! Këto foto të Calvin Harris dhe babait të Dua Lipës, ilaç për sytë! Njëri më i mirë se tjetri! Këto foto të Calvin Harris dhe babait të Dua Lipës, ilaç për sytë!
Ka kaluar më shumë se një javë që kur Calvin Harris performoi për herë të parë në Kosovë! Performanca e tij ishte e jashtëzakonshme... Njëri më i mirë se tjetri! Këto foto të Calvin Harris dhe babait të Dua Lipës, ilaç për sytë!

Ka kaluar më shumë se një javë që kur Calvin Harris performoi për herë të parë në Kosovë!

Performanca e tij ishte e jashtëzakonshme dhe sigurisht që gëzoi pamasë mijëra fansa shqiptarë të Dj-it.

Por mbrëmja e 4 gushtit ka qenë e paharrueshme edhe për organizatorin e Sunny Hill Festival, Dukagjin Lipa.

Babai i këngëtares Dua Lipa ka publikuar sot disa foto me Calvin Harris, që janë tepër të këndshme dhe na e zbukuruan ditën.

Calvin Harris dhe Dukagjin Lipa kanë realizuar disa foto mjaft qesharake sikur të njiheshin prej kohësh.

Me gjuhën përjashta (alla Dua Lipa) dhe duke u përqafuar e qeshur me njëri-tjetritn, këto foto thjesht s’duhen humbur pasi janë ilaç për sytë!

Apo jo goca?!