Njësia Speciale blindon Stadiumin e Prishtinës Njësia Speciale blindon Stadiumin e Prishtinës
Forca të shumta të Njësisë Speciale kanë rrethuar stadiumin “Fadil Vokrri“ Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Çekisë, e vlefshme për “Euro 2020”, ka ngjallur reagime... Njësia Speciale blindon Stadiumin e Prishtinës

Forca të shumta të Njësisë Speciale kanë rrethuar stadiumin “Fadil Vokrri“

Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Çekisë, e vlefshme për “Euro 2020”, ka ngjallur reagime të shumta në media.

Kjo për faktin se disa tifozë çekë kishin planifikuar që ta fusin një dron në stadium me mbishkrimin “Kosova është Serbi”.