Njihuni me vjehrrin e Tunës (FOTO) Njihuni me vjehrrin e Tunës (FOTO)

Njihuni me vjehrrin e Tunës (FOTO)

VIP 11 January, 2017, 22:05

Tuna dhe Patrisi ditën e sotme kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë. Ajo gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po... Njihuni me vjehrrin e Tunës (FOTO)

Tuna dhe Patrisi ditën e sotme kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Ajo gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh.

LEXO EDHE:Ndodhë e papritura mes djalit të presidentit dhe të dashurës së tij tashmë (FOTO)

Patrisi është djali i kompozitorit të mirënjohur kosovar Tomor Berisha dhe vëllai i Robert Berishës.

Vjehrri i Tunes është shfaqur së fundi edhe në videoklipin e këngës “Fund” të Majkut.