Nora Istrefi publikon një imazh të nënës së saj, ja si e quan atë Nora Istrefi publikon një imazh të nënës së saj, ja si e quan atë
Këngëtarja, Nora Istrefi ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet bashkë me nënën, shkruan lajmi.net. Në video shihet nëna e... Nora Istrefi publikon një imazh të nënës së saj, ja si e quan atë

Këngëtarja, Nora Istrefi ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet bashkë me nënën, shkruan lajmi.net.

Në video shihet nëna e Norës, Suzana e cila nuk po ndalet teksa këngëtarja ia lë këtë përshkrim të veçantë. “Nëna e fuqishme”.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Suzana Tahirsylaj ishte njëra nga këngëtaret më të njohura për publikun para disa viteve.

Duket se zërin, artistet Istrefi, Nora dhe Era e kanë trashëguar nga e ëma.