Stili i këngëtares shqiptare Nora Istrefi jo rrallë herë ka gjetur frymëzimin tek veshjet e Kim Kardashian. Kim Kardashian i vë vulën trendeve të...

Stili i këngëtares shqiptare Nora Istrefi jo rrallë herë ka gjetur frymëzimin tek veshjet e Kim Kardashian.

Kim Kardashian i vë vulën trendeve të modës dhe është gjë e sigurt që ai stil do të përcillet anë e kënd botës.

Së fundmi Kim ka bërë një paraqitje tejet provokuese ku ishte shfaqur me një ‘bikini’ të zi dhe pëlhurë të zezë por që ia qiste në pah tërë linjat e saja.

E një stil të ngjashëm mund ta vëreni edhe në fotografitë e fundit në ‘Instagramin’ e Norës.

Kjo e fundit mund të gjejë veten tek Kim por edhe s’mund ta mohojmë që edhe këngëtarja shqiptare nuk mbetet pas me linjat e saja bombastike.