Atletcio Madridi ka fituar 2-0 ndaj Barcelonës dhe kështu është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Lojtari i ndeshjes në këtë takim ishte...

Atletcio Madridi ka fituar 2-0 ndaj Barcelonës dhe kështu është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Lojtari i ndeshjes në këtë takim ishte Antoine Griezmann pasi anësori francez shënoi të dy golat në këtë takim.

Më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy ekipet.

capture-20160413-224253

capture-20160413-224321