Tashmë është zyrtare, çështja Neymar nuk ekziston, këtë e ka konrmuar zvpresidenti i Barcelonës Jordi Cardoner. Javët e fundit është përfolur për një rikthim...

Tashmë është zyrtare, çështja Neymar nuk ekziston, këtë e ka konrmuar zvpresidenti i Barcelonës Jordi Cardoner.

Javët e fundit është përfolur për një rikthim të brazilianit në Camp Nou, por mesa duket dera për të është e mbyllur. “Presidenti e ka thënë edhe më parë, nuk ka asnjë çështje Neymar,” shprehet Cardoner për Mundo Deportivo.

“Qarkullojnë shumë thashetheme dhe mesa duket ai nuk ndihet mirë te PSG, por ne nuk e vlerësojmë si blerje.”