Nuk do ta besoni se çfarë shkruante gardisti besimtar në rrjetet sociale Nuk do ta besoni se çfarë shkruante gardisti besimtar në rrjetet sociale
Një tjetër krim në familje ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Policia bën me dije se vuri në pranga në kushtet e... Nuk do ta besoni se çfarë shkruante gardisti besimtar në rrjetet sociale

Një tjetër krim në familje ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës.

Policia bën me dije se vuri në pranga në kushtet e flagrancës, Alket Arapaj 44-vjeç, ndërsa viktima është Ervilma Seferaj 36-vjeçe.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit në banesën e tyre në Allias.

Alket Arapaj dhe Ervilma Seferaj ishin prindër të një vajze 3 vjecare.

Ata jetonin në një shtëpi pranë shkollës “Bajram Curri” në Allias.

Në fotot e shpërndara në facebook Arapaj dallohet se është një besimtar mysliman, ndërsa bashkëshortja e tij mban edhe shami në kokë.

Ndër të tjera ai shkruan se: “Jeta ka edhe gjëra të çmuara si familja”.