Oriola ngritë temperaturat me imazhet e fundit Oriola ngritë temperaturat me imazhet e fundit
Modelja shqiptare ka provokuar keq. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk mund të rri pa provokuar, shkruan lajmi.net. E duke qenë... Oriola ngritë temperaturat me imazhet e fundit

Modelja shqiptare ka provokuar keq. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk mund të rri pa provokuar, shkruan lajmi.net.

E duke qenë se fotot e saj po pëlqehen nga ndjekësit, ajo po i ‘shpërblen’ ata me imazhe të reja, secila më provokative se tjetra.\

Foto 2

Së fundmi Oriola i ka publikuar disa foto nga plazhi dhe si zakonisht e ka vënë në pah gjoksin bombastik.

Ndryshe pranë fotove të saj nuk mungojnë as komentet e shumta dhe nga më të ndryshmet.