Pak orë na ndajnë nga një event i rëndësishëm për Enin Pak orë na ndajnë nga një event i rëndësishëm për Enin
Këngëtarja Eni Koçi, ka lajmëruar në rrjetin social ‘Instagram’ se po publikon projektin e ri. Sikurse është postuar, projekti i ri quhet ‘Larg’ dhe... Pak orë na ndajnë nga një event i rëndësishëm për Enin

Këngëtarja Eni Koçi, ka lajmëruar në rrjetin social ‘Instagram’ se po publikon projektin e ri.

Sikurse është postuar, projekti i ri quhet ‘Larg’ dhe është në bashkëpunim me reperin Elinel, transmeton Sovrani.info.

Eni ka surprizuar fansat me këtë bashkëpunim, që pritet të jetë shumë i mirëpritur. /Sovrani.info/

eniko