Pamje nga aksidenti fatal në autostradën “Ibrahim Rugova” Pamje nga aksidenti fatal në autostradën “Ibrahim Rugova”
Sot rreth orës 10:00 një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku si pasojë një 18 vjeçare ka humbur jetën... Pamje nga aksidenti fatal në autostradën “Ibrahim Rugova”

Sot rreth orës 10:00 një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku si pasojë një 18 vjeçare ka humbur jetën dhe katër të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Klan Kosova ka mësuar se viktima ka qenë e ulur në ulësen e pasagjerit dhe se të gjithë personat brenda veturës kanë qenë familjarë nga Kumanova.