Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë
Ka dy ditë që Dua Lipa po qëndron në Prishtinë. Ajo përveç familjes së saj dhe ekipës, me vete ka edhe të dashurin e... Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë

Ka dy ditë që Dua Lipa po qëndron në Prishtinë.

Ajo përveç familjes së saj dhe ekipës, me vete ka edhe të dashurin e saj, Isaac Carew.

 Se po argëtohet tej mase e tregon edhe vet ajo përmes rrjeteve të saj sociale.

Këngëtarja me famë botërore ka ndarë me miqtë e saj disa momente, ku shihet tejet e lumtur.

Ndryshe sonte në parkun Gërmia do të nis festivali Sunny Hill, ku protagoniste e kësaj mbrëmjeje do të jetë Dua Lipa./Indeksonline/