Pas fitores ndaj Southamptonin, Mane me deklaratë befasuese Pas fitores ndaj Southamptonin, Mane me deklaratë befasuese
Sadio Mane me deklaratë befasuese pasi Liverpoolit mposhti Southamptonin. Ai ka thënë se “i vije keq” që ndihmoi Liverpoolin ta mposhte Southamptonin. Senegalezi realizoi... Pas fitores ndaj Southamptonin, Mane me deklaratë befasuese

Sadio Mane me deklaratë befasuese pasi Liverpoolit mposhti Southamptonin.

Ai ka thënë se “i vije keq” që ndihmoi Liverpoolin ta mposhte Southamptonin.
Senegalezi realizoi golin e parë në ndeshjen e sotme, që ishte një nga më të bukurit në karrierë.

Goli i tij i hapi rrugën fitores 2-1 të Liverpool në St’ Mary’s Stadium, aty ku Kosova muajin e ardhshëm do të luajë ndeshjen ndaj Anglisë, përcjell lajmi.

Mane tha për BBC Sport: “Më vjen keq që është kundër ekipit tim të vjetër dhe më vjen keq që duhet të shënoj por tani jam duke veshur fanellë të Liverpoolit”.

“Southampton ishte një hap shumë i mirë për mua, kam respekt të madh për këtë klub.

“Është një vend i mrekullueshëm. Kam mësuar shumë këtu dhe ata janë njerëz shumë të bukur. Por është pjesë e futbollit dhe ju duhet të merreni me të”, përfundoi Mane.