Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare
Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e... Pas nënës, këngëtarit të njohur i vdes edhe motra 18 vjeçare

Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Londër.

Félicité Tomlinson, modele dhe blogere, thuhet se ndërroi jetë si pasojë e një ataku në zemër, megjithëse ende nuk ka një version zyrtar për shkaqet e vdekjes.

Kjo ngjarje e rëndë në familjen Tomlinson ndodh 2 vite pasi nëna e Louis humbi jetën pas një beteje të gjatë me leuçeminë.

Një javë më parë, këngëtari publikoi edhe një këngë në nder të kujtimit të saj.

louis-tomlinson-sister-dead-promo