Pasi ta shihni këtë foto do pajtoheni se Alketa Vejsiu është një zonjë e vërtetë Pasi ta shihni këtë foto do pajtoheni se Alketa Vejsiu është një zonjë e vërtetë
Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu është një figurë e qëndrushme në televizionet shqiptare. Alketa është ndër prezantueset më të vjetra e cila kryesisht ka prezantuar... Pasi ta shihni këtë foto do pajtoheni se Alketa Vejsiu është një zonjë e vërtetë

Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu është një figurë e qëndrushme në televizionet shqiptare.

Alketa është ndër prezantueset më të vjetra e cila kryesisht ka prezantuar programe familjare apo edhe ‘Gjeniun e vogël’ që njihet si një ndër emisionet më të dashura të prezantuara ndonjëherë, transmeton Sovrani.info.

Me rastin e një promovimi në emision, Alketa ka shkëlqyer me pamjen e saj të sofistikuar me fustanin jeshil.

Përndryshe, Alketa Vejsiu është nënë e dy fëmijëve të ëmbël, Nicol dhe Lionel të cilët prezantuesja nuk preferon t’i publikojë. /Sovrani.info/

alketa-vejsiu