Për herë të parë! Irina Shqyk flet pas ndarjes me Cooper Për herë të parë! Irina Shqyk flet pas ndarjes me Cooper
Modelja e famshme ruse Irina Shayk, ka folur për herë të parë pas ndarjes me aktorin Bradley Cooper, në një intervistë për revistën e... Për herë të parë! Irina Shqyk flet pas ndarjes me Cooper

Modelja e famshme ruse Irina Shayk, ka folur për herë të parë pas ndarjes me aktorin Bradley Cooper, në një intervistë për revistën e famshme Harper’s Bazar.

Shayk e cila me aktorin ka edhe një vajzë, ka thënë se publiku ka pasur shumë interes për jetën e saj, meqë janë njerëz dhe ndikohen nga kurioziteti.

irina shayk public interest bradley cooper relationship 054320410

“Mendoj se vetëm jemi qene njerëzore: nëse nuk e ke dëshiron ta kesh. Ka një perde dhe ti dëshiron që të shohësh se çfarë ka prapa perdes”, ka thënë modelja 33 vjeçare.

Ajo ka folur edhe për idenë e martesës, duke thënë: “Çdokush e sheh martesën në mënyrën e vet. A besoj në martesë? Po sigurisht. Nuk jam ai person që është kundër”, ka thënë Irina, e cila sapo është ndarë nga partneri i saj, aktori Cooper, me të cilin ka edhe një vajzë me emrin Lea.

irina shayk public interest bradley cooper relationship 054320410