Perez e gjen zgjidhjen, kështu merret Neymar Perez e gjen zgjidhjen, kështu merret Neymar
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka siguruar një kredi për të ndihmuar në financimin e një oferte për Neymar, thotë Sport, përcjellë Sovrani.info.... Perez e gjen zgjidhjen, kështu merret Neymar

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka siguruar një kredi për të ndihmuar në financimin e një oferte për Neymar, thotë Sport, përcjellë Sovrani.info.

Los Blancos janë në një garë me Barcelonën për të blerë yllin e Brazilit nga Paris Saint-Germain dhe tani janë gati për të filluar bisedimet me gjigantët francezë. Madridi do të ofrojë rreth 120 milion euro, plus një ose dy lojtarë në këmbim të 27-vjeçarit.

Madrid tashmë ka qenë në bisedime me agjentin e Neymar dhe ai është i gatshëm të transferohet në Santiago Bernabeu nëse ata mund të bien dakord për kushtet me PSG -në.

/Sovrani.info/.

neymari