Florentino Perez ka publikuar listën e lojtarëve të cilët dëshiron që t’i ketë sezonin e ardhshëm në Real Madrid, por jo të gjithë mund...

Florentino Perez ka publikuar listën e lojtarëve të cilët dëshiron që t’i ketë sezonin e ardhshëm në Real Madrid, por jo të gjithë mund të transferohen.

Në listën e Perez, janë Eden Hazard, Lewandowski, Neymar, Alaba, Stones dhe Laporte, mirëpo dihet që disa lojtarë si shembull Neymar nuk do të mund të largohej nga Barcelona dhe të transferohej tek rivali kryesor.

Mirëpo presidenti i Realit ka vënë këtë si pikësynim pasi që dëshiron të bëjë një revolucion të madh tek Reali duke filluar që në afatin kalimtar të kësaj vere.