Perez tronditë Interin për Modric Perez tronditë Interin për Modric
Florentino Perez vazhdon të mbajë qëndrimin për Luka Modric dhe me të vërtetë do të jetë gati për t’u ringjallur, me qëllim që të... Perez tronditë Interin për Modric

Florentino Perez vazhdon të mbajë qëndrimin për Luka Modric dhe me të vërtetë do të jetë gati për t’u ringjallur, me qëllim që të anulojë vullnetin e Interit për kartonin e tij, transmeton Sovrani.info.

Sipas thashethemeve të fundit të raportuara nga Sport Mediaset, numri një i Los Blanca mund të ofrojë deri në 14 milionë euro për të bindur lojtarin më të mirë të Kampionatit Botëror me një pagë astronomike që do të bënte atë më të paguarin në skuadër.

Nëse Modric nuk e pranon, megjithatë, në atë moment ata do të shkonin në përplasje. /Sovrani.info/