Plagosje me armë zjarri në Fushë Kosovë, i dyshuari në arrati Plagosje me armë zjarri në Fushë Kosovë, i dyshuari në arrati
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur të dielën në Fushë Kosovë, bën të ditur Policia e Kosovës Rasti ka ndodhur pasditen e së... Plagosje me armë zjarri në Fushë Kosovë, i dyshuari në arrati

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur të dielën në Fushë Kosovë, bën të ditur Policia e Kosovës

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës ku pas një mosmarrëveshje i dyshuari ka plagosur me armë zjarri viktimën.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare e më pas është liruar.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 9 mm.

Sipas policisë, i dyshuari gjendet në arrati.