Plani sekret i Marotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe… Plani sekret i Marotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…
Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info.... Plani sekret i Marotas nëse largohet Icardi: Udhëheq Lautaro, por vjen edhe…

Interi është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesine Juventusit, Paulo Dybala, në rast se Mauro Icardi përfundon duke u larguar nga klubi, transmeton Sovrani.info.

Sipas Tuttosport, Nerazzurët kanë qenë në gjendje të negociojnë një zgjatje të kontratës me sulmuesin argjentinas, i cili ka qenë i lidhur me disa klube të mëdha evropiane.

Nëse Içardi largohet, drejtori i klubit Giuseppe Marotta kërkon që Lautaro Martínez të udhëheqë vijën e sulmit dhe Dybala të hyjë dhe të kompensojë humbjen e yllit të tyre. /Sovrani.info/.