Po të shikoni fotot e kësaj modele do të pësoni marramendje (FOTO) Po të shikoni fotot e kësaj modele do të pësoni marramendje (FOTO)
Fizikun e kësaj femre padyshim që mund ta kenë zili shumë femra. Anastasia njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian vazhdon të publikojë... Po të shikoni fotot e kësaj modele do të pësoni marramendje (FOTO)

Fizikun e kësaj femre padyshim që mund ta kenë zili shumë femra.

Anastasia njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian vazhdon të publikojë foto tejet seksi dhe provokative.

LEXO EDHE:Ja çfarë bëri sot asistentja joshëse e Ramiz Lladrovcit (FOTO)

Ajo këmbëngul se linjat e saj trupore janë natyrale për dallim nga Kardashian e cila sipas saj ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të nxehta të bukuroshes 22- vjeçare.