Paul Pogba nuk preferon të zgjedh në mes të Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba thotë se pëlqen të dy...

Paul Pogba nuk preferon të zgjedh në mes të Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba thotë se pëlqen të dy Leo Messin dhe Cristiano Roanldo, por beson se portugezi do të fitojë Topin e Artë, përcjell Express.

Ai tha se Ronaldo ka fituar dy titujt më të rëndësishëm të këtij sezoni.

“Topin e Artë do t’ia jepja Cristiano Roanldos sepse ai ka fituar Ligën e Kampionëve dhe Kampionatin Evropian”, tha Pogba për ESPN.

“Kush është më mirë Messi apo Ronaldo? Më pëlqejnë të dy”, tha francezi.