Policia konfirmon therrjen me thikë në Deçan, viktima dërgohet në QKUK Policia konfirmon therrjen me thikë në Deçan, viktima dërgohet në QKUK
Gjatë mbrëmjes së kaluar Indeksonline ka raportuar për një përleshje fizike në Deçan, ku edhe u therr me thikë një person. Sipas policisë personi... Policia konfirmon therrjen me thikë në Deçan, viktima dërgohet në QKUK

Gjatë mbrëmjes së kaluar Indeksonline ka raportuar për një përleshje fizike në Deçan, ku edhe u therr me thikë një person.

Sipas policisë personi në fjalë është sulmuar me mjet të mprehtë (thikë) nga dy të dyshuar të mitur.

Pas tretmanit mjekësor në spitalin e Pejës viktima është dërguar në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Policia është në kërkim të të dyshuarve.