Pozat në shtrat janë bërë trend. Edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare na sjell pamje nga shtrati Pozat në shtrat janë bërë trend. Edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare na sjell pamje nga shtrati
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira, i ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar në shtrat, shkruan lajmi.net. Për pak... Pozat në shtrat janë bërë trend. Edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare na sjell pamje nga shtrati

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira, i ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar në shtrat, shkruan lajmi.net.

Për pak minuta në pikërisht këtë foto ajo ka pranuar komente të shumta e edhe pëlqimet nuk kanë munguar.

 

Eleni po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit si në vend ashtu edhe botë.