Pozharan, 40 vjeçari ngacmon dy vajza Pozharan, 40 vjeçari ngacmon dy vajza
Në Komunën e Vitisë, dy vajza të mitura dyshohet se u ngacmuan seksualisht nga një burrë i fshatit të tyre. 11 vjeçarja me inicialet... Pozharan, 40 vjeçari ngacmon dy vajza

Në Komunën e Vitisë, dy vajza të mitura dyshohet se u ngacmuan seksualisht nga një burrë i fshatit të tyre.

11 vjeçarja me inicialet R. B. dhe kushërira e saj e parë 12 vjeçe me inicialet H.B. nga Pozhorani morën lëndime në këmbë e trup të shtunën derisa po arratiseshin nga makina e një të panjohuri.