Prezantueset më të mira shqiptare (FOTO) Prezantueset më të mira shqiptare (FOTO)
Shqipëria jo më kot njihet si vend me vajza shumë të bukura e këtë e vërtetojnë më së miri prezantueset e të gjitha trojeve... Prezantueset më të mira shqiptare (FOTO)

Shqipëria jo më kot njihet si vend me vajza shumë të bukura e këtë e vërtetojnë më së miri prezantueset e të gjitha trojeve shqiptare që çdo ditë na mahnisin me talentin dhe bukurinë e tyre, shkruan Sovrani.info.

Televizionet tona janë të ‘pushtuara’ nga këto bukuroshe që na argëtojnë dhe na bëjnë të vështirë të zgjedhim çka të shikojmë.

Shumica nga to nuk kanë profesion parësor moderimin, ato janë profesoresha, këngëtare, aktore, modele, etj.. dhe talenti i tyre ka bërë që të mbeten për shumë vite imazh i programeve dhe televizioneve të njohura siç janë Top Channel, RTK, KTV etj./Sovrani

 

Luana Vjollca

Kaltrina Ajeti

Arbana Osmani

Albana Osmani

Liberta Spahiu

Fëllënza Citaku

Fitore Rexhepi

Elita Rudi

Alketa Vejsiu

Xhemi Shehu

Amarda Toska

Eneida Tarifa

Marina Vjollca