Prezantuesja e njohur shqiptare prek me dorë…(FOTO) Prezantuesja e njohur shqiptare prek me dorë…(FOTO)
Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me... Prezantuesja e njohur shqiptare prek me dorë…(FOTO)

Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe class.

LEXO EDHE:Dua Lipa pozon topless (FOTO)

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj.