Provokon keq Dafina Zeqiri, hap këmbët para kamerës dhe zbulon… Provokon keq Dafina Zeqiri, hap këmbët para kamerës dhe zbulon…
Dafina Zeqiri ka realizuar së fundi një fotosesion të ri ku edhe ka ardhur me një ndryshim në dukje. Këngëtarja e njohur, këtë herë... Provokon keq Dafina Zeqiri, hap këmbët para kamerës dhe zbulon…

Dafina Zeqiri ka realizuar së fundi një fotosesion të ri ku edhe ka ardhur me një ndryshim në dukje.

Këngëtarja e njohur, këtë herë ka ardhur si bionde derisa në një veshje me shumë stil ka zbuluar këmbët seksi dhe tatuazhet.

Dafina njihet si një femër e cila ka guxim të luaj me pamjen ndërsa edhe këtë herë ka shkëlqyer me dukjen e re.

Ndryshe, ditë më parë ajo ka publikuar projektin ‘A e man n’man’ në të cilin përveç këngës u komentua shumë edhe për skenat e zhveshura që realizoj.