PSG i jep goditjen e parë Realit në Champions PSG i jep goditjen e parë Realit në Champions
Paris- Saint – Germain ka arkëtuar tre pikët e para në Grupin A të Ligës së Kampionëve pasi e ka mposhtur Real Madridin e... PSG i jep goditjen e parë Realit në Champions

Paris- Saint – Germain ka arkëtuar tre pikët e para në Grupin A të Ligës së Kampionëve pasi e ka mposhtur Real Madridin e Zinedine Zidane me rezultat të pastër 3-0, raporton Sovrani.info.

Ishte ish-lojtari i Los Blancos Angel Di Maria ai i cili shkëlqu duke realizuar du super-gola në minutat 14′ dhe 34, ndërsa për 3-0 realizoi Tomas Meunier në minutën e 90′.

/Sovrani.info/