Ramos dhe Ronaldo e donin te Real, Lewa zbulon arsyen e refuzimit Ramos dhe Ronaldo e donin te Real, Lewa zbulon arsyen e refuzimit
Robert Lewandowski ka zbuluar një prapaskenë të merkatos. I ftuar në një program radiofonik të “BBC”, sulmuesi i Bayern Munich ka folur për mundësinë... Ramos dhe Ronaldo e donin te Real, Lewa zbulon arsyen e refuzimit

Robert Lewandowski ka zbuluar një prapaskenë të merkatos.

I ftuar në një program radiofonik të “BBC”, sulmuesi i Bayern Munich ka folur për mundësinë për t’u transferuar te Real Madrid.

“Besoj se ka ndodhur dy vite më parë. Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo më thanë se donin që të unë të bashkohesha me ata”, ka thënë Lewa.

“Gjithsesi, gjëja më e rëndësishme është ajo që dua unë dhe ajo që dua unë është të qëndroj me Bayern-in”