Real Madrid – Celta Vigo, Zidane sjellë këto ndryshime në formacion Real Madrid – Celta Vigo, Zidane sjellë këto ndryshime në formacion
Në Santiago Bernabeu sot Real Madridi me fillim nga ora 16:15 zhvillon ndeshjen e parë në kampionat nën urdhërat e Zinedine Zidane kundër Celta... Real Madrid – Celta Vigo, Zidane sjellë këto ndryshime në formacion

Në Santiago Bernabeu sot Real Madridi me fillim nga ora 16:15 zhvillon ndeshjen e parë në kampionat nën urdhërat e Zinedine Zidane kundër Celta Vigos, transmeton Sovrani.info.

Tekniku francez rikthen në formacionin startues dyshen Marcelo – Asensio dhe jo vetëm

Ja formacionet e mundshme:

Real Madrid: Courtois; Odriozola, Varane, Ramos, Marcelo; Ceballos, Modric, Kroos; Bale, Benzema, Asensio

Celta Vigo: Blanco; Mallo, Araujo, Costas, Junca; Boufal, Lobotka, Boudebouz, Yokuslu, Sisto; Gomez

/Sovrani.info/