Real Madrid me dyer të hapura, nisin largimet në grup Real Madrid me dyer të hapura, nisin largimet në grup
Te Real Madrid nis misioni i largimeve tashmë Los Blancos duhet absolutisht të mendojnë për futbollistët e konsideruar si të tepërt në skuadër. Dani... Real Madrid me dyer të hapura, nisin largimet në grup

Te Real Madrid nis misioni i largimeve tashmë Los Blancos duhet absolutisht të mendojnë për futbollistët e konsideruar si të tepërt në skuadër.

Dani Ceballos dhe Lucas Vazquez mund të largohen nga ekipi merengues. Të dy futbollistët spanjollë pëlqehen shumë nga Arsenal, dhe talenti U-21 i Spanjës ndodhet vetëm një hap larg “Topçinjve”.

Sikurse raporton “AS”, përballja mes të dy skuadrave në International Champions Cup, mund të rezultojë si rasti perfekt për të nalizuar një tratativë të dyshtë, në dalje për Los Blancos