Real Madridi ia ka premtuar Pogban Zidanit për këtë datë Real Madridi ia ka premtuar Pogban Zidanit për këtë datë
Real Madrid dëshiron që Paul Pogba të bashkohet me klubin deri më 1 korrik, pavarësisht se Manchester United nuk ka treguar asnjë prirje për... Real Madridi ia ka premtuar Pogban Zidanit për këtë datë

Real Madrid dëshiron që Paul Pogba të bashkohet me klubin deri më 1 korrik, pavarësisht se Manchester United nuk ka treguar asnjë prirje për t’a shitur, raporton Marca, përcjellë Sovrani.info.

Trajneri Zinedine Zidane mendon se Pogba është thelbësore për planet e tij dhe dëshiron që ai të jetë me klubin kur ata fillojnë trajnimin e tyre para sezonit.

Madridi dëshiron të qetësojë Zidanin me transferimin dhe shpejtësinë e tij, por do të duhet të paguajë më shumë se 150 milionë euro (149 milionë funte). /Sovrani.info/