Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit
Reperi i famshëm italian i ka shkruar koment Erës lidhur me këngën e fundit.   Era Istrefi po shijon suksesin e projektit “Nuk e... Reperi i njohur italian i shkruan koment Era Istrefit

Reperi i famshëm italian i ka shkruar koment Erës lidhur me këngën e fundit.
 
Era Istrefi po shijon suksesin e projektit “Nuk e di”, të cilin e solli në duet me Nora Istrefin, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video, në të cilën ka ndarë disa sekuenca nga projekti i saj i fundit.

Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy ai i reperit dhe producentit të njohur, Gue Pequeno.

Përmes figurave që i ka shkruar në koment Pequeno ka lënë të kuptohet se i pëlqen shumë kënga e re e Erës. /Lajmi.net/