Rikthehet reja e Remzies, këtë herë shumë ndryshe Rikthehet reja e Remzies, këtë herë shumë ndryshe
Ka kohë që u duk sikur reja e Remzie Osmanit, Gëzime Krasniqi, u zhduk, nuk u duk gjëkundi, shkruan “Kosovarja”. Reja e Remzies është... Rikthehet reja e Remzies, këtë herë shumë ndryshe

Ka kohë që u duk sikur reja e Remzie Osmanit, Gëzime Krasniqi, u zhduk, nuk u duk gjëkundi, shkruan “Kosovarja”.

Reja e Remzies është shfaqur përkrah të fejuarit të saj, Hamit dhe siç po shihet, po duket mjaftë bukur.
Kaqurelsja ngjan në modele tipike, pantollonat me lule po i shkojnë mjaftë, shkruan “Kosovarja”.
Remzia një vjehërr bukuroshe, por a e keni parë nënën e Gëzimes?

Juve si po ju duket?